Jdi na obsah Jdi na menu
 


Hubnutí a sex

 

TY JSI ALE TLUSTÁ!
Co odpovíme?
 • Nejsem tlustá, jen je mě za co chytit!
 • Alespoń nechrastím v posteli!
 • Nejsem tlustá, pouze dobře izolovaná!
 • Alespoň mám na rozdíl od tebe na jídlo!
 • Narozdíl od tebe se můžu změnit.Já dokážu zhubnout, ty už ale mozek neviměníš!
 • Původem patřím do Nigérie, kde tlusté ženy uctívají.Nemůžu za to, že žiji mezi pitomci!

 

Hubnutí sexem

Návod na hubnutí
HUBNEME SEXEM
Sex je nejpraktičtější a nejzábavnější cesta ke zhubnutí. Podívejte se, kolik kalorií můžete spálit:
 1. SVLÉKÁNÍ s jejím souhlasem 12 cal, bez jejího souhlasu 187 cal
 2. SVLÉKÁNÍ PODPRDY oběma rukama 8 cal, jednou rukou 12 cal jednou rukou a být fackován 37 cal, ústy 85 cal
 3. NASAZOVÁNÍ KONDOMU při erekci 6 cal, bez erekce 315 cal
 4. PŘEDEHRA pátrání po klitorisu 8 cal, pátrání po bodu G 92 cal, bez pátrání 0 cal
 5. POZICE misionářská 12 cal, 69 vleže 8 cal, 69 vestoje 112 cal
 6. ORGASMUS skutečný 112 cal, předstíraný 315 cal
 7. POST-ORGASMUS - zůstat v posteli 18 cal, vyskočit z postele 36 cal, zjistit proč ona vyskočila z postele 816 cal
 8. DRUHÁ EREKCE -mezi 16 a 19 lety 12 cal, od 20 do 29 36 cal, od 30 do 39 108 cal, od 40 do 49 324 cal, od 50 do 59 972 cal, přes 60 2916 cal
 9. OBLÉKÁNÍ v klidu 32 cal, ve spěchu 98 cal, když manžel otevírá dveře 1218 cal

Hubnutí a sex

Toužíte po krásném a štíhlém těle? Věřte, že cesta k němu nevede pouze přes odříkání chutných jídel či sladkostí či trápení se v posilovně. Není nutné si stále odříkat to, co máme rády – např. čokoládu či občasné lenošení. Je dokázané, že existují a fungují i jiné rozumné metody, jako se „zmenšit“ do oblečení menší velikosti. Jednou z takových metod je sex.

Hubnutí sexem

Pravidelným a vášnivým sexem můžete získat víc, než si vůbec dokážete představit. Kromě tělesného a psychického požitku všeobecně podporujete své zdraví v mnohých směrech. Sexuální aktivitou se zvyšuje imunita organismu, výrazně ustupují deprese a mnohé vědecké studie dokazují, že sex pozitivně ovlivňuje délku života a zlepšuje mezilidské vztahy. A v neposlední řadě – spaluje se přitom velké množství přebytečných kalorií. Odborníci tvrdí, že půlhodinovým sexem spálíme přibližně 200 kalorií. V případě, že se sexu budete věnovat jednu hodinu, spálíte pětkrát více kalorií než při hodině hraní např. plážového volejbalu.

Proč sexuální dieta?

Zastánci tzv. „sexuální diety“ tvrdí, že sex je adekvátní alternativou aerobních cvičeních ve fitnesscentrech a klidné nahradí také posilovnu. Sex totiž nejen krásně formuje všechny svaly, ale také zvyšuje pružnost celého těla. A pokud se chcete zbavit více stovek kalorií, na trhu je např. Pepino Long Action – pomáhá mužům oddálit vyvrcholení, čímž prodlouží vaše sexuální cvičení. Výzkumy také tvrdí, že obezita způsobuje poruchy erekce a snižuje hladinu testosteronu. Mnoho nasycených tuků ucpává arterie, což zabraňuje adekvátnímu proudění krve i do pohlavních orgánů. Naopak nadměrně nízká hmotnost také ohrožuje zdraví a libido, protože určité procento tuků potřebujeme na tvorbu hormonů. Zdroje tzv. dobrých tuků jsou například olivový olej, losos nebo ořechy.

Mnoho žen uvádí, že při pravidelné sexuální aktivitě se cítili fyzicky i psychicky mnohem lépe, přebytečná kila začala klesat a patrné byly i známky zlepšení pokožky. Proto se tedy přestaňte stydět a vydejte se vstříc ke krásnému a štíhlému tělu.