Jdi na obsah Jdi na menu
 


4 největší lži o hubnutí

Odhal 4 největší lži o hubnutí,
které musíš vědět!

Objev jedinečný způsob hubnutí,
který pomohl tisícům lidí po celém světě ...

Proč někteří lidé dokážou zhubnout zcela jednoduše, bez velkého úsilí, zatímco Ty zkoušíš všechny možné diety a cviky s minimálním výsledkem? Pokud by existoval způsob, díky kterému bys zhubnul 5, 10 - dokonce i 30 kg a více, jak by ses pak cítil?

Pokud by sis měl přečíst jen jeden článek o tom, jak zhubnout, tak je to tento.

"Je ze mě opět šťastný člověk!"

Již delší dobu měla moje hmotnost daleko od optimální. Dvě těhotenství a zdravotní problémy spojené s užíváním léků mi také dopomohly k číslu, které již vypadalo hrozivě.

Styděla jsem se podívat do zrcadla. Výšlap pěšky do 4. patra byl pro mě téměř horolezecký výkon, neboť již ve druhém patře jsem funěla s vyplazeným jazykem. Zajít o dvě ulice dál jsem také považovala za seriózní turistiku. Krátce odpoledne jsem už byla docela vyčerpaná, což mě přivádělo k hrozným pocitům.

Když jsem objevila na internetu stránku o zdravém hubnutí, hned mě to zaujalo. Od doby, kdy užívám výrobky výživy, se můj život podstatně zlepšil, vypadám lépe, což mi chválí celé moje okolí, mám energie na rozdávání. Zkrátka, je ze mě opět šťastný člověk.

 

Monika

 

4 největší lži o hubnutí

Když necvičím, nezhubnu - to je lež

Samotné cvičení pomáhá Tvému tělu spálit kalorie rychleji. Cvičení však není nutnou podmínkou toho, abys zhubl. Všechno je to jen o úbytku kalorií. Je to snadné. Když za den přijmeš méně kalorií, než jejich spálíš, tak zhubneš.

Nemůžu si dát žádnou sladkost - to je lež

Zbavení se sladkého, pokud ho máš rád, předznamenává většinou neúspěšný konec hubnutí ještě dřív, než začalo. Nedeprimuj se, můžeš potěšit své chuťové buňky sladkostí, ale v rozumné míře. To platí i pro ostatní jídla, které tak miluješ. Nesmíš se přejídat, jinak nikdy nezhubneš.

Večer jíst nemůžu - to je lež

Můžeš večer jíst. Kalorie nevědí, zda je ráno či večer. Na to, abys zhubnul, stačí přijmout méně kalorií, než spálit.

Když zhubnu, určitě pak přiberu - to je lež

Pokud po hubnutí opět přibereš, tak Tvé tělo začalo přijímat více kalorií, než stihne spálit. Nepřejídáš se? Většina lidí přibírá kvůli špatným stravovacím návykům. Nauč se jíst přiměřeně Tvému tělu a nebudeš mít problém dosáhnout ideální váhu.

"Nejvíc mě těší to, že si musím jít koupit menší kalhoty."

Od dětství jsem trpěl nadváhou, která se věkem zvyšovala. Vlivem značné nadváhy se mi zhoršil zdravotní stav natolik, že jsem byl odkázán na denní užívání množství léků.

Užíváním produktů výživy se mi váha značně upravila, a tím se mi upravil i zdravotní stav natolik, že větší část léků jsem mohl vysadit.

Snížením váhy se cítím mnohem lépe, upravilo se mi nadměrné pocení, které mi znepříjemňovalo život. Přestal jsem trpět pocitem vlčího hladu. Cítím se plný energie. Nejvíc mě těší to, že si musím jít koupit menší kalhoty.

Václav

Už žádná dieta typu "Toto zvládne jen robot"

Mám pro Tebe dobrou zprávu. Nechci, aby ses stravoval jako fitness fanatik, nebo jako vrcholový atlet připravující se na mistrovství světa. Nebo dokonce jako stroj bez citů. Nebudu Ti radit, abys celý den jedl jen celer. To proto, že náš způsob hubnutí byl navržen pro opravdové lidi, kteří žijí v reálném světě a těší se z jídla.

Jaká úleva!

Většina diet pouze předpokládá, že jsi nějaký robot navržený tak, abys žil jen v kuchyni. Nebo ještě hůře, abys žil celý den jen na salátu. Není to nudné?

Nechceš žít tímto způsobem jen kvůli tomu, abys získal postavu, kterou si zasloužíš. Proč? Protože budeš nenávidět každou minutu. Pokud nemáš rád to, co jíš, nevydržíš to jíst dlouho. To je důvod, proč většina diet selže. Samozřejmě, silou vůle můžeš shodit pár kil, ale nakonec je stejně nabereš zpět.

Je Ti to povědomé?

"Mohu už i já říct, že život je opravdu krásný!"

Po porodu jsem bojovala s nadbytečnými kily a extrémní únavou, která značně znepříjemňovala život mně i mému okolí. Byla jsem podrážděná, nervózní a velmi mi vadilo, jak vypadám. Nevážila jsem si sama sebe, přenášela jsem si to do všech oblastí života a ten pocit už nikdy nechci zažít.

Díky výživě jsem krásně zhubla. Dnes mám konfekční velikost 36 a jsem nadmíru spokojená. Cítím se skvěle, zaznamenala jsem neuvěřitelný nárůst energie a dnes mohu už i já říct, že život je opravdu krásný.

Daniela

Jsi připraven na revoluční řešení?

Řekni "vítej" novému způsobu hubnutí, který pomohl tisícům lidí po celém světě a pomůže i Tobě:

 • Shodit všechna nadbytečná kila, která shodit chceš
 • Cítit se opět skvěle v šatech o pár čísel menších
 • Vypadat o 5,10 dokonce až o 15 let mladší
 • A mnohem víc!

"Zhubni zdravě a natrvalo"

Jen díky vyvážené stravě můžeš zhubnout zdravě, přirozeně a trvale. Nabízím Ti jedinečnou možnost cítit se lépe a sebevědoměji.

Objev sílu nutričního nápoje, který Ti pomůže shodit nadbytečná kila a udržet si optimální hmotnost. Nápoj obsahuje všechny potřebné živiny, ale zároveň má nízký obsah kalorií.

 • Jedinečná kombinace přírodních látek zajistí Tvému tělu potřebnou výživu přísunem mikroživin s nízkým obsahem kalorií.
 • Koktejlem získáš dlouhodobý pocit sytosti, příliv energie a při pravidelném užívání výraznou redukci hmotnosti.
 • Není zátěží pro trávicí trakt, zlepšuje jeho činnost, zatímco Tvé tělo lépe vstřebává živiny z přijaté potravy.
 • Stimuluje vylučování a imunitní systém, což jsou hlavní atributy zdraví.
 • Je ideální náhradou rychlé snídaně a večeře.
 • Vhodný při stresových zaměstnáních.
 • Je vhodný i pro sportovce na zvyšování výkonu a rychlou regeneraci organismu.

BONUS č. 1 – Zcela zdarma Ti odborník na hubnutí vypracuje dietní program šitý na míru přizpůsobený Tvým potřebám a možnostem.

BONUS č. 2 – Zcela zdarma Ti během hubnutí odborník poskytne konzultace, zodpoví Tvé otázky a vysvětlí vše potřebné.

Kolik jsi ochoten zaplatit za hubenější a zdravější tělo? 5000 Kč, 20000 Kč, 50000 Kč? Ne, neříkej nic. Určitě si teď říkáš, že zdraví je k nezaplacení. Mám pro Tebe skvělou zprávu. Pomůžeme Ti zhubnout, získat více energie, cítit se lépe a zdravěji nikoli za 25000 Kč ani za 5000 Kč, ale již od směšných 25 Kč za den.

Nezapomeň, že náš nutriční nápoj můžeš zkoušet 30 dní, a pokud s ním nebudeš spokojen, jednoduše požádáš o vrácení plné částky peněz.

"Uvědomil jsem si, že jsem konečně našel něco, co funguje!"

Jako bývalý sportovec (atletika - skok do výšky) jsem po ukončení aktivní kariéry výrazně začal přibírat s "optimistickou" perspektivou nárůstu 1-2 kila ročně. Bylo to způsobeno nedostatkem pohybu, častým cestováním v autě. Přejídal jsem se a měl jsem obrovskou chuť na sladkosti.

Přesto jsem se pořád utěšoval, že je to v pořádku a není třeba s tím nic dělat. Začal jsem mít problémy s pocením. Moje váha mě omezovala při různých činnostech. Po pár schodech jsem se velice zadýchával.

Když jsem přesáhl hranici 100 kg, začal jsem zkoušet různé produkty na hubnutí. Výrobky běžně dostupné v prodejnách nebo v lékárně, ale žádný překvapivý výsledek se nedostavil. Měl jsem pocit, že mi už nic nepomůže, a tak jsem na takovou formu hubnutí rezignoval. A jelikož jsem neviděl způsob jak zhubnout a na sportování jsem neměl čas ani chuť, nechal jsem to tak a v podstatě jsem přibíral dál.

Výrobky výživy jsem objevil v době, kdy jsem měl 36 let a 106 kg. Po třítýdenním užívání se moje hmotnost výrazně snížila (o 6 kg), cítil jsem se výborně, měl jsem pocit výrazného nárůstu energie a po dlouhé době jsem začal opět sportovat a cvičit.

Pochopil jsem, že taková jednoduchá a zdravá forma hubnutí mě může přivést k výsledku, o kterém jsem si myslel, že ho už nikdy nedosáhnu. Potřeboval jsem se dostat na svou optimální váhu kolem 88 kg a měl jsem pocit, že se to konečně může podařit.

Po dalších týdnech se tempo hubnutí zpomalilo a průměrně jsem hubnul asi 1-2 kg za měsíc. Dokonce jsem měl měsíce, že jsem s váhou stál. I přesto jsem pokračoval dál v programu, protože jsem si uvědomil, že jsem konečně našel něco, co funguje. Cítil jsem se skvěle, koktejl mi velmi chutnal. Byl jsem informován, že se mé tělo snaží přizpůsobit změně, ale že je to jen přechodný stav a moje váha půjde postupně ještě níže.

Do dnešního dne jsem zhubl 16 kilogramů a cítím se výborně. Mám pocit výrazného nárůstu energie a po dlouhé době jsem začal opět sportovat a cvičit. V pase jsem zhubl více než 10 cm a to mě těší nejvíc. Už nemusím stahovat břicho, abych nějak vypadal, a můžu být uvolněný.

Pochopil jsem, že všechno chce svůj čas a taková jednoduchá a zdravá forma hubnutí mě přivede k vytouženému výsledku. Nemohu čekat, že to, co jsem si lety na sebe nahazoval, za pár dní nebo týdnů prostě shodím.

Karel

Hlavní důvod, který brání lidem v hubnutí...

Hlavní důvod, který brání lidem zhubnout je neustálé otálení.

Většina lidí si řekne: "Začnu hubnout příští týden" nebo "Hned po Vánocích už musím začít hubnout". Tímto způsobem to neustále a donekonečna odkládají...

Pravda je někde jinde

Nezáleží na tom, jaký je teď měsíc. Nezáleží na tom, jaké je roční období. Proč? Protože je zcela zbytečné čekat na něco, co můžeš dosáhnout dříve. Chceš žít s nadváhou několik týdnů, měsíců nebo let, dokud nepřijde ten Tvůj den?

Zhubnutí Ti umožní nosit oblečení o několik čísel menší, které Ti bude víc sedět a budeš v něm atraktivnější... A tento pocit je k nezaplacení.

Otevři kalendář a připrav si pero

Doporučuji Ti, abys vytáhl kalendář a zakroužkoval dnešní datum. Teď zakroužkuj datum, který bude přesně za měsíc. Měsíc uteče velmi rychle. Tak proč nemít o 4 kg méně právě v tento den?

Každá cesta začíná prvním krokem. Pokud tento krok neuděláš, nikdy nebudeš mít hubenější a atraktivnější tělo.